Conducerea Casei Naţionale de Pensii Publice

Robert-Iulian Stănescu
Funcţie: Preşedinte CNPP
Telefon: 021/316.96.89; Fax: 021/316.88.90
 
 
Tomiţă Murgoci
Funcţie: Secretar General CNPP
Telefon: 021/316.96.89; Fax: 021/316.88.90

E-mail: tomita.murgoci@cnpp.ro

 
Mihaela Ionescu
Funcţie: Șef Serviciu - Serviciul Proiecte, Studii și Analize
Telefon: 021/316.12.30 int. 266
 
 
Gabriel Ionescu
Funcţie: Director - Direcţia Management Resurse Umane
Telefon: 021/316.24.33; Fax: 021/316.94.96
Program audiențe: Joi 10:00-15:00

E-mail: gabriel.ionescu@cnpp.ro

 
Marlena Carmen Andrei
Funcţie: Director General - Direcţia Generală Documente de Plată,
Stagii de Cotizare si Evidență Informatizată
Telefon: 021/313.41.25
Program audiențe: Vineri 9:00-11:00

E-mail: carmen.andrei@cnpp.ro

 
Angelica Mihail
Funcţie: Director - Direcţia Comunicare şi Relaţii Publice
Telefon: 021/316.94.08
Program audiențe: Joi 10:00-14:00

E-mail: angelica.mihail@cnpp.ro

 
Veronica Marinescu
Funcţie: Director - Direcţia Economică şi Execuţie Bugetară
Telefon: 021/316.26.64; Fax: 021/316.92.81
Program audiențe: Luni 11:00-13:00

E-mail: veronica.marinescu@cnpp.ro

 
Carmen Pluteanu
Funcţie: Director general - Direcţia Generală Accidente de Muncă şi Boli Profesionale
Telefon: 021/316.94.21
Program audiențe: Joi 10:00-14:00

E-mail: carmen.pluteanu@cnpp.ro

 
Andreea Kehaiyan
Funcţie: Director adjunct - Direcţia Generală Accidente de Muncă şi Boli Profesionale
Telefon: 021/316.94.21

E-mail: andreea.kehaiyan@cnpp.ro

 
Maria Luiza Socol Florescu
Funcţie: Director - Direcţia Relaţii Internaţionale
Telefon: 021/311.80.47; Fax: 021/311.80.96
Program audiențe: Marți 10:00-13:00

E-mail: luiza.florescu@cnpp.ro

 
Petronel Munteanu
Funcţie: Director adjunct - Direcţia Relaţii Internaţionale
Telefon: 021/311.80.47; Fax: 021/311.80.96

E-mail: petronel.munteanu@cnpp.ro

 
Vasilica Valentina Robu
Funcţie: Director general - Direcţia Generală Asigurări Sociale, Pensii si Alte Drepturi Prevăzute de Legi Speciale
Telefon: 021/316.19.50

 

Greta Ioniță
Funcţie: Director general adjunct - Direcţia Generală Asigurări Sociale, Pensii si Alte Drepturi Prevăzute de Legi Speciale
Telefon: 021/316.19.50
 
 
Daniela Ciobotaru
Funcţie: Director - Direcția Pensii
Telefon: 021/316.19.50
Program audiențe: Miercuri 14:00-16:00

E-mail: daniela.ciobotaru@cnpp.ro

 
Tatiana Nicolau
Funcţie: Director - Direcţia Asigurări Sociale și Alte Drepturi Prevazute de Legi Speciale
Telefon: 021/316.19.50
Program audiențe: Miercuri 14:00-16:00

E-mail: tatiana.nicolau@cnpp.ro

 
Data ultimei modificari :J, 26 Iul 2018 15:48:48 +0300