Conducerea Casei Naţionale de Pensii Publice

Ileana Ciutan
Funcţie: Preşedinte CNPP
Telefon: 021/316.28.30; Fax: 021/316.88.61
 
 
Tomiţă Murgoci
Funcţie: Secretar General CNPP
Telefon: 021/316.96.89; Fax: 021/316.88.90

E-mail: tomita.murgoci@cnpp.ro

 

Constanța Huștiu
Funcţie: Șef Serviciu - Serviciul Juridic și Contencios
Telefon: 021/316.12.30 int. 250, 237
Program audiențe: Joi 9:00-11:00

 

Mihaela Ionescu
Funcţie: Șef Serviciu - Serviciul Proiecte, Studii și Analize
Telefon: 021/316.12.30 int. 266
 
 
Gabriel Costin Ionescu
Funcţie: Director - Direcţia Management Resurse Umane
Telefon: 021/316.24.33; Fax: 021/316.94.96
Program audiențe: Joi 10:00-15:00

E-mail: gabriel.ionescu@cnpp.ro

 
Nelia Bârsăşteanu
Funcţie: Director - Direcţia Informatică şi Evidenţă Stagii de Cotizare
Telefon: 021/316.82.77; Fax: 021/317.87.50
Program audiențe: Miercuri 11:00-13:00

 

Marlena Carmen Andrei
Funcţie: Director - Direcţia Documente de Plată
Telefon: 021/313.41.25
Program audiențe: Vineri 9:00-11:00

E-mail: carmen.andrei@cnpp.ro

 
Angelica Mihail
Funcţie: Director - Direcţia Comunicare şi Relaţii Publice
Telefon: 021/316.94.08
Program audiențe: Joi 10:00-14:00

E-mail: angelica.mihail@cnpp.ro

 
Ivona Dumitriu
Funcţie: Director - Direcţia Economică şi Execuţie Bugetară
Telefon: 021/316.26.64; Fax: 021/316.92.81
Program audiențe: Luni 11:00-13:00

E-mail: ivona.dumitriu@cnpp.ro

 
Mioara Şerbu
Funcţie: Director adjunct - Direcţia Economică şi Execuţie Bugetară
Telefon: 021/316.26.64; Fax: 021/316.92.81

E-mail: mioara.serbu@cnpp.ro

 
Carmen Pluteanu
Funcţie: Director general - Direcţia Generală Accidente de Muncă şi Boli Profesionale
Telefon: 021/316.94.21
Program audiențe: Joi 10:00-14:00

E-mail: carmen.pluteanu@cnpp.ro

 
Andreea Kehaiyan
Funcţie: Director adjunct - Direcţia Generală Accidente de Muncă şi Boli Profesionale
Telefon: 021/316.94.21

E-mail: andreea.kehaiyan@cnpp.ro

 
Maria Luiza Socol Florescu
Funcţie: Director - Direcţia Relaţii Internaţionale
Telefon: 021/311.80.47; Fax: 021/311.80.96
Program audiențe: Marți 10:00-13:00

E-mail: luiza.florescu@cnpp.ro

 
Petronel Munteanu
Funcţie: Director adjunct - Direcţia Relaţii Internaţionale
Telefon: 021/311.80.47; Fax: 021/311.80.96

E-mail: petronel.munteanu@cnpp.ro

 
Doina Păuna
Funcţie: Director - Direcţia Generală Asigurări Sociale, Pensii şi Alte Drepturi Prevăzute de Legi Speciale/Direcția Pensii
Telefon: 021/316.19.50
Program audiențe: Miercuri 14:00-16:00

E-mail: doina.pauna@cnpp.ro

 

 

 
 
Data ultimei modificari :J, 05 Ian 2017 10:10:05 +0200